blog

İstanbul Delme Patlatma Şirketi

BEGO Nakliye Madencilik Gıd. İth. İhr. Ltd. Şti. Kırklareli menşeili bir Delme – Patlatma ve Danışmanlık firması olarak kurulmuştur. Firmamızın kuruluş sebeplerinin temeli, ciddi bir bilgi birikimi, dikkat ve eğitim gerektiren, delme patlatma ve diğer mühendislik hizmetlerini çağdaş seviyede yüksek verim ile gerçekleştirmektir.

İş güvenliğini ön planda tutan yapısıyla delme patlatma hizmetleri ve tüm ticari patlayıcı maddelerin temini ile sahadaki uygulamalar uzmanlık alanımızdır. Amacımız teknoloji alanındaki yenilikleri yakından takip ederek, patlatma platformunda gelişmeyi sağlamak, stratejik hedeflerle müşteri beklentilerinin üzerinde, kaliteli hizmet sunarak işletmeler ile entegre yaşamışlığı sağlamak ve çalışanlarımıza gurur duyarlılığı vermektir.

Firmamız şu hizmetleri vermektedir;

1-DELME HİZMETLERİ Kayaç türüne, sertliğine ve yapısal jeolojik faktörlerini de göz önünde bulundurarak, uygun matkap çapı, delik düzeni ve delik pateni ortaya çıkararak, Bünyemizde bulunan ATLAS COPCO – FRUKOWA marka 4 adet Hidrolik Kaya Delici iş makinalarımız ile, delme işlemleri için hizmet vermekteyiz.

2-PATLATMA HİZMETLERİ;

•Yer üstü patlatma hizmetleri

•Açık ocak patlatmaları

•Yol patlatmaları

•Kanal patlatmaları

•Dekapaj ve hafriyat patlatmaları

•Temel kazıları

•Kontrollü ve özel patlatmalar

3-PATLAYICI MADDE SATIN ALMA VE KULLANMA İZİN BELGESİ ÇIKARTILMASI VE RUHSAT TAKİP İŞLEMLERİ.

4-PATLAYICI MADDELER İÇİN RUHSATLANDIRMA, NAKLİYE, KULLANMA İŞLEMLERİNİN YASAL MÜFREDATA UYGUNLUĞUNUN DENETİMİ VE BU KONUDA İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI İŞLEMLERİ.

5-TEKNİK DANIŞMANLIK İŞLEMLERİ.

6-ÜRETİM – YÜKLEME VE NAKLİYE HİZMETLERİ:

Bünyesinde 2 adet, 2.28m3 kova kapasiteli HİDROMEK – LC 300 Paletli Ekskavatör ile Yükleme Konusunda da hizmet vermektedir. Yine bünyesinde çekicili TIR ve Ağar Hizmet Lowbedi ile nakliye işlemlerini tamamlayarak, KIRKLARELİ 19 NOLU DAMPERLİ TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ ile de her yıl NAKLİYE SÖZLEŞMESİ ni yenileyen firmamız, 12 adet Çekicili Tır ile, Her türlü dolgu taşı, kırma taş, elenmiş taş ve kum nakliyesi konusunda da hizmet vermektedir. 2017 yılından itibaren, şirket bünyesinde bulunan. EDİRNE İli, KEŞAN İlçesi, Merkezindeki, Trass Taş ocağı nın işletmesini yaparak, ADOÇİMENTO AŞ ve İZMİR ÇİMENTO AŞ. fabrikalarına, kendi taş ocağından trass üretimi ve nakliyesi yapmaktadır. 2018 yılından itibaren, CAM İŞ MADENCİLİK AŞ. nin Kırklareli bölgesinde bulunan taş ocaklarından, dolomit ve kalker üretimini yapıp, fabrikanın kırma eleme tesislerine nakliyesini sağlamaktadır.

REFERANSLAR